У Національній академії PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
16.02.17 10:13

В Академії вшанували учасників бойових дій на території інших держав

У Національній академії пройшли урочистості, присвячені Дню Воїнів-інтернаціоналістів і 28-ій річниці виведення військ з Афганістану.

Тривала Афганська війна жорстоко зачепила всіх її учасників, і особливо сім’ї. Це незагоєна рана, невідступний біль. Загальні незворотні втрати військ  склали близько п’ятнадцяти тисяч чоловік, майже триста зникли без вісті. Більш як двісті тисяч солдатів і офіцерів були нагороджені бойовими орденами та медалями, а 87 стали Героями.

Навіть зараз багато учасників Афганської війни не залишилися осторонь подій на сході нашої держави і, як справжні захисники своєї Батьківщини, вони зараз боронять наші кордони від агресора на передовій.

До присутніх зі вступним словом звернувся начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський: «Шановні присутні, дозвольте мені привітати в нашому Вишу військовослужбовців, які були учасниками бойових дій на території інших держав. Кожен, хто виконував службові обов’язки за наказом своєї Батьківщини, завжди залишиться взірцем для нас усіх. За мир і спокій довелося заплатити велику ціну – багато життів було втрачено в тій війні. Сьогодні, нажаль, на території нашої держави знову йдуть бойові дії. Однак наш народ впевнено тримає удар, ми повинні вистояти, задля такої потрібної для нас перемоги. Я хочу щиро подякувати всім воїнам за їх професіоналізм, мужність, відвагу».

Усі присутні вшанували загиблих під час бойових дій на території інших держав, Афганської війни хвилиною мовчання.

Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський вручив грамоти з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану полковнику Олександру Старуху та підполковнику Сергію Монахову. Багатьом представникам спілки ветеранів-афганців Червонозаводського району та учасникам бойових дій на території республіки Афганістан було оголошено  подяку. Почуття й думки захисників України, висловлені у піснях, мали змогу передати оркестр Національної академії Нацгвардії та вокальний гурт «П’ять стихій».

Голова Спілки ветеранів-афганців Червонозаводського району та учасник бойових дій на території Республіки Афганістан Генадій Ломакін   зазначив: «Сьогоднішній день є пам’ятним, бо ми згадуємо тих, хто загинув і разом з цим вітаємо тих, хто залишився живим. Наша спілка організовує багато зустрічей задля поділення своїм досвідом з молодим поколінням. Нам дуже приємно, що сьогодні нас запросили на цей урочистий концерт».

Для особового складу Академії було організовано фото-виставку присвячену участі наших співвітчизників у бойових діях на території інших держав.

А Генадій Ломакін розповів курсантам про представлені фото на виставці та повідав про свою «історію війни».

Прес-служба НА НГУ

Информация на сайте: http://nangu.edu.ua/?p=31834


Последнее обновление 16.02.17 10:28
 

DatsoGallery Ultimate


Турнир «П...
Турнир «П...

Статистика